Od 1 kwietnia br. obowiązuje nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dokument należy wypełnić w przypadku kiedy na nieruchomości zmienia się liczba osób lub np. w sytuacji kiedy chcemy zadeklarować założenie kompostownika. Szczegóły pod numerami tel. 16 624 87 89 lub 16 624 87 92.

  • Od 1 marca br. na terenie Jarosławia obowiązuje NOWA STAWKA OPŁATY oraz obowiązkowe segregowanie odpadów komunalnych. Zawiadomienia o zmianie wysokości opłaty oraz niżej zamieszczona ulotka informacyjna, zostały do mieszkańców wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, zgodnie z obowiązującym prawem i zaleceniami ws. bezpiecznych form komunikacji. Kwota podana w zawiadomieniach to opłata za 2 miesiące. Prosimy o realizowanie wpłat drogą elektroniczną, w banku lub na poczcie, gdyż z powodu obowiązującego w kraju stanu epidemii, kasa w Urzędzie Miasta Jarosławia jest nieczynna do odwołania. 
  • Od 1 kwietnia br. obowiązuje NOWY WZÓR DEKLARACJI o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dokument należy złożyć w urzędzie tylko w przypadku, kiedy na nieruchomości zmienia się liczba zamieszkujących osób (np. urodzenie, zgon, zamieszkanie nowej osoby, uzyskanie karty dużej rodziny) lub zadeklarujemy założenie kompostownika (zniżka 1 zł/os.). Natomiast zmiana stawki obowiązującej od 1 marca br. nie wymaga składania nowej deklaracji.

WAŻNE! Wypełniając nową deklarację pamiętajmy o podaniu numeru kontaktowego lub adresu e-mail. To ułatwi pracownikom sprawne wprowadzeniem zmian oraz w razie potrzeby szybki kontakt.

Więcej informacji w zakładce GOSPODARKA ODPADAMI KOMUNALNYMI 

  • Ze względu na ograniczenia wynikające z obowiązującego w kraju stanu epidemii prosimy o korzystanie z platformy ePUAP.
  • Przed wizytą w urzędzie upewnijmy się telefonicznie czy jest to obecnie konieczne.
  • Najpilniejsze sprawy wymagające osobistej wizyty prosimy najpierw uzgadniać z pracownikami poprzez domofon znajdujący się przy drzwiach wejściowych.

KBM

Załączniki

  • Pobierz WZÓR DEKLARACJI.pdf
  • Pobierz Załącznik do deklaracji.pdf
  • Pobierz WZÓR DEKLARACJI - wersja interaktywna.pdf
  • Pobierz Załącznik do deklaracji - wersja interaktywna.pdf
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...