Mgr Waldemar Paluch urodził się w 1970 r. w Jarosławiu; żona Bernadetta, troje dzieci: Bartek, Wiktoria i Maja.

Absolwent Politechniki Lubelskiej, specjalista zarządzania finansami z dużym doświadczeniem zdobytym przede wszystkim na stanowiskach kierowniczych w sektorze prywatnych przedsiębiorstw. Od 2014 roku, już drugą kadencję pracuje na stanowisku Burmistrza Miasta Jarosławia. Priorytetami włodarza są przede wszystkim inwestycje infrastrukturalne, które bardzo mocno wpływają na rozwój miasta, ale również pozyskiwanie środków zewnętrznych, stały kontakt z mieszkańcami np. w czasie indywidualnych rozmów w ratuszu, czy też cyklicznych spotkań w poszczególnych dzielnicach miasta organizowanych dwa razy w roku. Wśród najważniejszych działań burmistrza znalazł się również nieustanny rozwój Budżetu Obywatelskiego, podnoszenie jakości funkcjonowania systemu oświatowego, wzbogacenie miejskiego życia kulturalnego i sportowego, a także promocja turystycznego potencjału miasta.

Waldemar Paluch bezpośrednio nadzoruje pracę Kancelarii Burmistrza Miasta, Biura Pozyskiwania Funduszy oraz Samodzielnego Stanowiska ds. Audyty i Kontroli.

Sekretariat Burmistrza Miasta Jarosławia

Urząd Miasta, Rynek 1, I piętro

37-500 Jarosław

tel. 16 624 87 01
fax 16 624 87 65 

e-mail: burmistrz@um.jaroslaw.pl   

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...